Jožka Šmukař

Jožka v datech

Každý rok je bohatý na netradiční setkání se zajímavými lidmi. Spolupracuji s lidmi z různých oblastí, se kterými se setkávám na nejrůznějších společenských akcích doma i v zahraničí. V kontaktu jsem i s televizními diváky, a to prostřednictvím kulturních a zábavných pořadů (Sedm divů Česka, Souboj hitů, Nikdo není dokonalý, Všechnopárty, Benefice, Jak na to, Prima Vařečka, Dobré ráno s ČT, Snídaně s Novou, Vyhrávala kapela, Česká muzika na Žofíně, Vánoční posezení u muziky, Veselka s Moravěnkou U Fleků, silvestrovské pořady a další), mohli jste mě také vidět ve filmu Svatba na bitevním poli.

V posledních letech se pravidelně setkávám s televizními diváky v pořadech „Putování za písničkou“ a „Putování za muzikou“. V cyklu pořadů "Putování" mohou televizní diváci cestovat za kapelami z jejich regionů a seznámit se tak se zajímavými muzikanty, kapelami a samozřejmě písničkami z té které oblasti. S vinařskou tematikou televizní diváky seznamuji v pořadu "Vínečko".

Posluchači Českého rozhlasu mě mohli slyšet například v pořadech (Ne)vinný dotazník Radka Brzobohatého, Sklípek či Tobogan.

 

 

Na honu,17.7.2010 BROLN,17.7.2010 Domažlická dudácká muzika,17.7.2010 Doubravanka 17.7.2010